| UPC | 685757098212 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | ZP92762TABM |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 10" |
| Caliber/Gauge | 7.62 x 39mm |
| Capacity | 30 + 1 |
| Length | 25 |
| Number of Magazines | 1 30 rd. |
| Package Height | 4.3 |
| Package Width | 8.4 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-9.5 |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 10.1 |
| Sights | Krinkov Style Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
| Units per Box | 1 |
ZASTAVA ARMS USA ZPAP92 PIST 7.62X39 SB3 RAIL
$1,471.99
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands
Related Products
ZASTAVA ARMS USA ZPAP92 PIST 7.62X39 SB3 RAIL
ZASTAVA ARMS USA ZPAP92 PIST 7.62X39 SB3 RAIL
$1,471.99
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 685757098212 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | ZP92762TABM |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 10" |
| Caliber/Gauge | 7.62 x 39mm |
| Capacity | 30 + 1 |
| Length | 25 |
| Number of Magazines | 1 30 rd. |
| Package Height | 4.3 |
| Package Width | 8.4 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-9.5 |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 10.1 |
| Sights | Krinkov Style Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
| Units per Box | 1 |





