| UPC | 798681618293 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 320X5-9-LEGION-R2-10 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 13.5 |
| Magazine Included | 2 x 10-Round |
| Model | P320 |
| Number of Magazines | 3 10 rd. Steel Mags |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 9.8 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Shipping Weight | 4.7 |
| Sights | FS: Fiber Optic/RS: Adjustable |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Slide Description | Serrated |
SIG SAUER P320 XFIVE LEGION 9MM 10+1 AS
$1,029.99
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands
Related Products
SIG SAUER P320 XFIVE LEGION 9MM 10+1 AS
SIG SAUER P320 XFIVE LEGION 9MM 10+1 AS
$1,029.99
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 798681618293 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 320X5-9-LEGION-R2-10 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 13.5 |
| Magazine Included | 2 x 10-Round |
| Model | P320 |
| Number of Magazines | 3 10 rd. Steel Mags |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 9.8 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Shipping Weight | 4.7 |
| Sights | FS: Fiber Optic/RS: Adjustable |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Slide Description | Serrated |





