| UPC | 022188884807 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 13331 |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | Revolver |
| Barrel Finish | Satin |
| Barrel Length | 7.5" |
| Caliber/Gauge | .350 Legend |
| Capacity | 7 |
| Length | 16 |
| Magazine Included | 1 x 7-Round |
| Model | 350 |
| Package Height | 3.8 |
| Package Width | 9.8 |
| Product Type | Revolver |
| Rate of Twist | 1-in-18.78" |
| Safety | Internal Lock |
| Shipping Weight | 6.6 |
| Sights | RS: Adj. FS: Red Ramp |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| State Restriction (Guam) | NO SALE TO GUAM |
| State Restriction (PR) | NO SALE TO PUERTO RICO |
| State Restriction (VI) | NO SALE TO VIRGIN ISLANDS |
| Units per Box | 1 |
SMITH AND WESSON 350 350LEG 7.5″ SS AS 7RD
$1,501.99
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands
Related Products
SMITH AND WESSON 350 350LEG 7.5″ SS AS 7RD
SMITH AND WESSON 350 350LEG 7.5″ SS AS 7RD
$1,501.99
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 022188884807 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 13331 |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | Revolver |
| Barrel Finish | Satin |
| Barrel Length | 7.5" |
| Caliber/Gauge | .350 Legend |
| Capacity | 7 |
| Length | 16 |
| Magazine Included | 1 x 7-Round |
| Model | 350 |
| Package Height | 3.8 |
| Package Width | 9.8 |
| Product Type | Revolver |
| Rate of Twist | 1-in-18.78" |
| Safety | Internal Lock |
| Shipping Weight | 6.6 |
| Sights | RS: Adj. FS: Red Ramp |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| State Restriction (Guam) | NO SALE TO GUAM |
| State Restriction (PR) | NO SALE TO PUERTO RICO |
| State Restriction (VI) | NO SALE TO VIRGIN ISLANDS |
| Units per Box | 1 |





