WINCHESTER DOUBLE X 12GA 3.5″ #5 SUPREME 10RD BX 100RD CASE
WINCHESTER DOUBLE X 12GA 3.5″ #5 SUPREME 10RD BX 100RD CASE
Original price was: $28.99.$25.29Current price is: $25.29.
In stock
| UPC | 020892012219 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | STH12355 |
| Caliber/Gauge | 12 Gauge |
| Grains | #5 |
| Length | 3.50" |
| Model | Double X |
| Product Type | Lead |
| Shipping Weight | 1.7 |
| Shot Size | 5 |
| Shot Weight | 2 oz |
| Units per Box | 10 |
| Cost per Round | 2.53 |
Trusted SSL Protection
We carry all top brands
Related Products
⚠️ Ammo Shipping Restrictions:
We cannot drop ship ammo to:
AK, CA, CT, DC, HI, IL*, MD, MA, NJ, NY.
*IL orders require a valid FOID card and matching State ID. Both must be submitted before shipping.
WINCHESTER DOUBLE X 12GA 3.5″ #5 SUPREME 10RD BX 100RD
WINCHESTER DOUBLE X 12GA 3.5″ #5 SUPREME 10RD BX 100RD CASE
Original price was: $28.99.$25.29Current price is: $25.29.
In stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
WINCHESTER DOUBLE X 12GA 3.5″ #5 SUPREME 10RD BX 100RD CASE
| UPC | 020892012219 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | STH12355 |
| Caliber/Gauge | 12 Gauge |
| Grains | #5 |
| Length | 3.50" |
| Model | Double X |
| Product Type | Lead |
| Shipping Weight | 1.7 |
| Shot Size | 5 |
| Shot Weight | 2 oz |
| Units per Box | 10 |
| Cost per Round | 2.53 |





