| UPC | 747115463909 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | VC40256RR2T |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | SPORTING RIFLE |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | .25-06 Remington |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Sights | No |
WTHBY VC40256RR2T VGD WEATHERGRD SS 25-06 24TB
$790.99
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands
Related Products
WTHBY VC40256RR2T VGD WEATHERGRD SS 25-06 24TB
WTHBY VC40256RR2T VGD WEATHERGRD SS 25-06 24TB
$790.99
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 747115463909 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | VC40256RR2T |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | SPORTING RIFLE |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | .25-06 Remington |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Sights | No |





