| UPC | 850067485629 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | RM1CBLKOSP10CA (COMP) |
| Action | Double Action Only |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Shipping Weight | 3.0 |
| Slide Description | Integrated Compensator/Optic Ready/Serrated |
RMARTIN RM1CBLKOSP10CA(COMP)*CA*RM15 9M 4 OR 10R
$469.00
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands
Related Products
RMARTIN RM1CBLKOSP10CA(COMP)*CA*RM15 9M 4 OR 10R
RMARTIN RM1CBLKOSP10CA(COMP)*CA*RM15 9M 4 OR 10R
$469.00
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 850067485629 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | RM1CBLKOSP10CA (COMP) |
| Action | Double Action Only |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Shipping Weight | 3.0 |
| Slide Description | Integrated Compensator/Optic Ready/Serrated |





