| UPC | 798681663910 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 365XL-9-BXR3P-MS-10 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.7" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 10.2500 |
| Model | P365XL |
| Number of Magazines | 2 10 rd. Steel Magazines |
| Package Height | 2.4 |
| Package Width | 7.2 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 2.5 |
| Sights | Std. X-RAY 3 Day/Night Sights |
| Sights Type | Night Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
SIG SAUER P365 XL 9MM 3.7″ 10+1 NS SFTY
$629.99
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands
Related Products
SIG SAUER P365 XL 9MM 3.7″ 10+1 NS SFTY
SIG SAUER P365 XL 9MM 3.7″ 10+1 NS SFTY
$629.99
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 798681663910 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 365XL-9-BXR3P-MS-10 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.7" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 10.2500 |
| Model | P365XL |
| Number of Magazines | 2 10 rd. Steel Magazines |
| Package Height | 2.4 |
| Package Width | 7.2 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 2.5 |
| Sights | Std. X-RAY 3 Day/Night Sights |
| Sights Type | Night Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |





