WINCHESTER AA SC 12GA 23/4 11/8 #8
WINCHESTER AA SC 12GA 23/4 11/8 #8
Original price was: $15.99.$13.95Current price is: $13.95.
In stock
| UPC | 020892014015 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | AASC128 |
| Caliber/Gauge | 12 Gauge |
| Grains | #8 |
| Length | 2.75" |
| Model | AA Supersport Sporting Clay |
| Product Type | Lead |
| Shipping Weight | 2.49 |
| Shot Size | 8 |
| Shot Weight | 1 1/8 oz |
| Units per Box | 25 |
| Cost per Round | 0.56 |
Trusted SSL Protection
We carry all top brands
Related Products
⚠️ Ammo Shipping Restrictions:
We cannot drop ship ammo to:
AK, CA, CT, DC, HI, IL*, MD, MA, NJ, NY.
*IL orders require a valid FOID card and matching State ID. Both must be submitted before shipping.
WINCHESTER AA SC 12GA 23/4 11/8 #8
WINCHESTER AA SC 12GA 23/4 11/8 #8
Original price was: $15.99.$13.95Current price is: $13.95.
In stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
WINCHESTER AA SC 12GA 23/4 11/8 #8
| UPC | 020892014015 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | AASC128 |
| Caliber/Gauge | 12 Gauge |
| Grains | #8 |
| Length | 2.75" |
| Model | AA Supersport Sporting Clay |
| Product Type | Lead |
| Shipping Weight | 2.49 |
| Shot Size | 8 |
| Shot Weight | 1 1/8 oz |
| Units per Box | 25 |
| Cost per Round | 0.56 |





