| UPC | 685757098687 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | ZR7762CSW |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 16.25" |
| Caliber/Gauge | 7.62 x 39mm |
| Capacity | 30 + 1 |
| Length | 38.5 |
| Number of Magazines | 1 30 rd. |
| Package Height | 4.1 |
| Package Width | 9.1 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-9.5 |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 11.15 |
| Sights | Open Rifle Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
ZASTAVA ARMS USA ZPAP M70 7.62X39 WHITE CAMO
$1,672.99
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands
Related Products
ZASTAVA ARMS USA ZPAP M70 7.62X39 WHITE CAMO
ZASTAVA ARMS USA ZPAP M70 7.62X39 WHITE CAMO
$1,672.99
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 685757098687 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | ZR7762CSW |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 16.25" |
| Caliber/Gauge | 7.62 x 39mm |
| Capacity | 30 + 1 |
| Length | 38.5 |
| Number of Magazines | 1 30 rd. |
| Package Height | 4.1 |
| Package Width | 9.1 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-9.5 |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 11.15 |
| Sights | Open Rifle Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |





